Registrace

Obecné podmínky webu Česko-Slovenské elektrotechnické fórum:

Diskuzní příspěvky jsou možné pouze v Českém nebo Slovenském jazyce - ostatní budou mazány.

Registrace do tohoto webu je zdarma. Musíte však souhlasit s podmínkami uvedenými níže. Potvrzení souhlasu s podmínkami provádíte při registraci

Přestože administrátoři a moderátoři tohoto webu a provozovaných aplikací se v maximální možné míře snaží udržovat na webu pořádek, není možné, aby zvládali číst úplně všechny příspěvky. Všechny příspěvky vyjadřují názory autora, nikoliv rádia Frekvence 1 (provozovatel diskusí). Autoři nesou za své příspěvky plnou zodpovědnost.

Registrací do tohoto webu souhlasíte, že nebudete zveřejňovat příspěvky které jsou vulgární, násilné, nepravdivé, sexuálně zaměřené, pomlouvají jiné subjekty nebo nejsou jiným způsobem v souladu se zákony ČR.

Provozovatel tohoto webu a diskusního fóra Frekvence 1 si vyhrazuje právo zrušit registraci uživatelům porušujícím výše uvedené podmínky, případně odstranit, upravit, přemístit jakékoliv příspěvky v diskusním fóru, a to i bez udání důvodu.
Závazná pravidla

    Používejte jenom jedno jméno nebo přezdívku (pokud možno tu, kterou používáte i jinde na internetu).
    Nepoužívejte ve svých přezdívkách vulgární výrazy nebo jména známých osobností.
    Je zakázáno používat přezdívku Admin, Webmaster a podobné a neoprávněně se vydávat za administrátora, moderátora, či správce diskusního fóra. Taktéž je zakázáno úmyslně využívat nicků a jmen jiných členů diskusí.
    Pište česky nebo slovensky. Nutné cizojazyčné citace pokud možno překládejte.
    Pište s  diakritikou (háčky, čárkami atd.). Delší text rozdělte pro větší přehlednost do odstavců. Používejte větnou interpunkci.
    Text psaný velkými písmeny nebo nadměrně formátovaný text může být považován za výstřední a jako takový může být odstraněn nebo přeformátován.
    Pište slušně. Nepatřičná vulgární slova budou odstraněna (výjimkou mohou být citace).
    V této diskusi jsou zakázány jakékoliv projevy odporující platným zákonům České republiky. Rovněž je zakázáno šíření nelegálních materiálů nebo odkazování na ně a hanlivé, rasistické, zastrašující, nenávistné, urážející nebo sexuálně orientované příspěvky.
    Příspěvky s komerčním podtextem budou odstraněny nebo redukovány.
    Nezneužívejte toto fórum ke spamování, tapetování, ani k osobní komunikaci.
    Nepište nesmyslné příspěvky, neužívejte zbytečně mnoho smajlíků a  neodesílejte prázdné příspěvky.
    Nevkládejte do svých textů podpisy (signatury). K tomuto účelu slouží položka "podpis" v nastavení.
    Dlouhodobě neaktivní registrovaný uživatel může být odstraněn.

Doporučení pro tazatele

    V diskusi je možné vyhledávat. Zkuste s pomocí této funkce najít odpověď na svůj dotaz dříve, než ho položíte.
    Je ve vašem zájmu vybrat odpovídající tématické fórum pro zadání svého příspěvku. Nesprávně umístěné příspěvky mohou být přesunuty.
    Pokuste se pro svůj dotaz vybrat krátký a zároveň co nejvýstižnější titulek. Nicneříkající obecné titulky typu "POMOZTE!" nebo "Dotaz" těžko přilákají něčí pozornost.
    Kladete-li dotaz v titulku, raději jej ještě jednou zopakujte v  těle zprávy.
    Dotaz pokládejte co nejpřesněji, uveďte co nejvíce podrobností.
    Zadávejte každý dotaz pouze jednou.

Doporučení pro odpovídající

    Pište jenom tehdy, pokud máte co říci. Tato diskuse není chat ani zábavní server.
    Jestliže odpovídáte odkazem, uveďte prosím několika slovy, kam míří.
    Odpovídejte jenom na to, na co se tazatel ptal. Držte se tématu a vyhněte se osobním narážkám a útokům.

Děkujeme za respektování těchto pravidel a jsme rádi, že jste se rozhodli využívat náš web a jeho aplikace.              Podmínky diskuzního fora - dle Simple Machines "strojově" přeloženo z Anglického originálu:

Souhlasíte s tím, a to prostřednictvím používání tohoto fóra, že nebudete posílat žádné materiály, které jsou nepravdivé, hanlivé, nepřesné, urážlivé, vulgární, nenávistné, obtěžující, obscénní, rouhavý, sexuálně orientované, výhružné, narušující soukromí osob, adult materiál nebo jinak v rozporu s žádným International nebo Spojené státy federální zákon. Také souhlasíte s tím, že nebudete posílat žádné materiály chráněné autorskými právy, pokud vlastníte autorská práva nebo jste písemný souhlas od majitele autorsky chráněného materiálu. Spam, záplavy, inzeráty, řetězové dopisy, pyramidové hry, a pobídka se také zakázáno na tomto fóru.
Všimněte si, že není možné, aby zaměstnanci nebo majitelé tohoto fóra k potvrzení platnosti příspěvky. Mějte prosím na paměti, že nebudeme aktivně sledovat zaslané zprávy, a jako takové nejsou odpovědné za obsah umístěný uvnitř. Nezaručujeme přesnost, úplnost nebo užitečnost všech prezentovaných informací. Na zaslané zprávy vyjadřují názory autorů a nemusí být nutně názory tohoto fóra, jeho zaměstnanci, jejích dceřiných společností nebo tomto fóru majitele. Každý, kdo se domnívá, že vyslaný zpráva je problematický se doporučuje upozornit správce nebo moderátora tohoto fóra ihned. Zaměstnanci a majitel tohoto fóra si vyhrazují právo odstranit závadný obsah, a to v přiměřené lhůtě, pokud zjistí, že odstranění je nezbytné. Jedná se o manuální proces, ale, prosím, uvědomit, že nemusí být schopen odstranit nebo upravit konkrétní zprávy okamžitě. Tyto zásady se vztahují na informace o profilu člena stejně.
Ty zůstávají výhradně odpovědní za obsah svých vložených příspěvků. Dále souhlasíte s tím, odškodnit a neškodné majitelé tohoto fóra, veškeré související webové stránky na tomto fóru, její zaměstnance, a jejích dceřiných společností. Majitelé tohoto fóra Také si vyhrazujeme právo odhalit svou identitu (nebo jakékoli další související informace získané v této služby), v případě formální stížnosti nebo právní kroky vyplývající z jakékoliv situace způsobené užíváním tohoto fóra.
Máte možnost, jak se zaregistrovat, vybrat si své uživatelské jméno. Doporučujeme, abyste jméno vhodné. S tímto uživatelského účtu, který se chystáte registrovat, souhlasíte s tím, že nikdy nesdělujte své heslo, na jiné osoby, s výjimkou správce, pro vaši ochranu a pro platnost důvodů. Souhlasíte také s tím NIKDY nepoužívejte účet jiné osoby z jakéhokoli důvodu. Velmi také doporučujeme použít komplexní a jedinečné heslo pro svůj účet, aby se zabránilo krádeži účtu.
Po registraci a přihlášení do tohoto fóra, budete moci vyplnit detailní profil. Je vaší povinností předložit čisté a přesné informace. Veškeré informace fórum vlastník nebo zaměstnanci určuje, že jsou nepřesné nebo vulgární charakteru budou odstraněny, s nebo bez předchozího upozornění. Přiměřené sankce může být účtován.
Upozorňujeme, že se každého příspěvku, je vaše IP adresa zaznamenána v případě, že budete muset být vyloučen z tohoto fóra nebo poskytovatele služeb Internetu kontaktováni. To se stane pouze v případě závažného porušení této smlouvy.