Anketa

Mají zástupci svazů iniciovat vznik nového  celorepublikového spolku prostřednictvím valné hromady elektrotechniků ČR?

ANO
3 (100%)
NE
0 (0%)

Celkem hlasů: 3

Autor Téma: Svazy, cechy a unie v ČR máte na to se sjednotit?  (Přečteno 22012 krát)

Offline Šéfredaktor

• Pravda je jen jedna...
  • Administrátor
  • Plný člen
    • Český elektro  svaz
Re:Svazy, cechy a unie v ČR máte na to se sjednotit?
« Odpověď #45 kdy: Listopad 14, 2015, 08:40:07 dopoledne »
Tak jak jsem slíbil ověřil jsem na příslušných místech osud  řádně neprojednaného návrhu nové 50.
A dlužno dodat, je tradičně stejný.  Byl odpovědnými shledán jako nesystémový a nepřínosný a právem byl odložen k ledu. Kdyby tak kolegové z pražského svazu včas vyslyšeli nejen připomínky ČES, ale i všech dalších svazů a cechú v ČR - mohla být situace jiná...
Nyní se od sdružené odborné elektrotechnické veřejnosti (spolků...) očekává, že přiloží ruku k dílu a bude se podílet na vytvoření nového komplexu legislativních změn - konečně po 26 letech v ČR i v elektrotechnice...

:D

« Poslední změna: Listopad 18, 2015, 06:49:41 odpoledne od Šéfredaktor »

Offline Štěpán Valenta

• Předseda
  • Člen Českého elektro svazu
  • Nováček
  • Být připraven, jest vše.
    • Český elektro svaz
Re:Svazy, cechy a unie v ČR máte na to se sjednotit?
« Odpověď #46 kdy: únor 25, 2016, 09:17:45 dopoledne »
Před týdnem jsem gratuloval kolegům z Ostravy, kteří otevřeli nové vebové stránky MSES.
A povzdechl jsme si proč se tak stala až po 16 letech.
Dnes již nebudou mít prakticky s kým spolupracovat, většina krajských uskupení zanikla.

Nicméně  v jejich stanovám mně velmi potěšilo, že i oni se hlásí k nástupnictví  k ESČ.  Který byl násilně rozpuštěn v roce  1948.  Vedle ESČ a ČES je to  tedy třetí nástupnická organizace hlásící se k ESČ A to je vemi dobře.  A dává to příležitost vytvořit nový společný  elektrotechnický subjekt.

:D

« Poslední změna: únor 02, 2018, 10:02:08 dopoledne od Šéfredaktor »