Česko-Slovenské elektrotechnické fórum ČES

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

Elektrotechnické fórum bez cenzury.

Autor Téma: Problém s nabíjemím mobilu  (Přečteno 437 krát)

Šéfredaktor

• Pravda je jen jedna...
  • Administrátor
  • Plný člen
    • Český elektro  svaz
Problém s nabíjemím mobilu
« kdy: Leden 24, 2018, 09:33:44 dopoledne »

Dobrý den, mám takovou prozbu, měl jsem telefon sony xperia tipo st21i, který mi vydržel 4 roky 9 měsíců a 17 dní, ale jak jsem ho nabíjel naposledy tak se telefon rychle zahříval a po rychlém rozžhavení každých 15 sekund nabíjení vypínalo a vždycky po samovolném vypnutí nabíjení na nabíječce místo toho aby telefon zůstával při nabíjení ve vyplém stavu tak se sám při nabíjení přepínal do zaplého stavu a dotyková plocha už nereágovala a pak už se to tak zhoršovalo že už nešel pustit vůbec a na té nabíječce už se ani nerozsvítil tak už jsme ho potom vyhodili, a myslím si že když se telefon na té nabíječce rychle rozžhavoval že mohl v telefonu při nabíjení vzniknout zkrat, a teď se zeptám na jednu věc, mám se obávat toho že pozůstalý usb adapter od telefonu sony xperia tipo st21i může být telefoním zkratem poškozen? Víte? já už mám teď nový telefon a ten nový telefon jsem zkoušel nabíjet tou pozůstalou usb nabíječkou od telefonu sony xperia tipo st21i a je divné že ta pozůstalá usb nabíječka funguje furt dobře i přesto že jsem ten rozžhavený zkratovaný telefon na ní nechal asi tak minutu ale i přesto se obávám že mi může začít náhle špatně fungovat a nebo že mi přestanou fungovat datové piny jako je datová pina D+ a D-, nebo já se zeptám takhle, může i jednominutový zkrat usb adaptéru ublížit? Případně datovým pinám? Nebo pokud jsem to při zkratu za minutu odpojil tak se ještě obávat nemusím? Víte proč se takhle obávám o ten pozůstalý usb adapter? Protože se mi může hodit jako náhradní. Těším se na vaši odpověď. S pozdravem Daniel Vansa.
IP zaznamenána

+ Rychlá odpověď